Dátum: 30. decembra 2021

Projekt elektrického kúrenia zadarmo

Rozhodli ste sa pre výstavbu vášho rodinného domu alebo chcete len rekonštruovať ten váš starý? Ak potrebujete  kúpiť či vymeniť vykurovací systém, sme tu pre Vás.

Ponúkame kompletné služby od poradenstva cez predaj a inštaláciu až po nastavenie a zaškolenie v oblasti elektrického kúrenia, ako aj slaboprúdových inštalácií. Naši odborníci v tomto obore majú dlhoročné skúsenosti, vďaka čomu Vám  vyriešime požiadavky nielen rýchlo, ale aj ekonomicky a kvalitne.

Teraz pri využití našich služieb získate odbornú konzultáciu a projekt elektrického podlahového kúrenia v hodnote 200,- zadarmo!

Ako Vám projekt elektrického podlahového kúrenia pomôže?

Každý dom je špecifický, má iné rozmery, stavia sa z rozličných materiálov a na rôznych klimaticky odlišných miestach. Veľa “odborníkov” často navrhuje elektrické podlahové kúrenie len tak podľa seba a nepočíta s vlastnosťami danej stavby a ani neprihliada na faktor klimatického umiestnenia, čo môže mať za následok nekomfort, zbytočnú údržbu elektrického kúrenia a aj vyššie prevádzkové náklady na kúrenie. Preto by ste mali byť opatrný pri správnom výbere elektrického kúrenia pre váš dom, byt či chalupu.

Pri elektrickom podlahovom kúrení je najväčšou výhodou efektívnosť a tá je priamo závislá na správne navrhnutom projekte, v ktorom by nemala chýbať grafická časť v ktorej sú zakreslené všetky vykurovacie telesá a technická časť, ktorá vám ukáže napríklad navrhnuté výkony jednotlivých vykurovacích zón, celkový príkon elektrického kúrenia a štatistiku predpokladanej spotreby.

Aký problém môže nastať pri nesprávnom naprojektovaní elektrického kúrenia?

Najčastejšie sa stáva, že elektrické podlahové kúrenie je poddimenzované, čím vzniká problém s dosiahnutím požadovanej komfortnej teploty priestoru v dome alebo čas na dosiahnutie vami požadovanej teploty je príliš veľký a preto si v konečnom dôsledku nemôžete dovoliť temperovať váš dom v čase vašej neprítomnosti čo je zasa dôležitý ekonomický faktor pre prevádzkové náklady elektrického podlahového kúrenia.

Keďže 1 stupeň Celzia teploty priestoru predstavuje až 5% navýšenia prevádzkových nákladov, je veľmi dôležité aby výkon elektrického kúrenia zodpovedal tepelným požiadavkám vášho domu, lebo s malým výkonom sa nedá vytvoriť časový plánovač kúrenia, ktorý vám dokáže ušetriť až 20% prevádzkových nákladov na kúrenie. Jednoducho povedané pri nesprávnom výkone elektrického kúrenia vám môže byť doma zima alebo budete platiť za účet oveľa viac. Ďalším problémom pri nedostatočnom výkone elektrického kúrenia je nerovnomerné rozloženie tepla v priestore.

forhit elektricke kurenie Projekt elektrického kúrenia zadarmo

Náš Projekt elektrického podlahového kúrenia obsahuje:

1: Grafická časť – Zakreslenie uloženia jednotlivých vykurovacích telies v každej miestnosti

2: Technická časť – Popis výkonu jednotlivých vykurovacích telies a ich súčet

3: Technická časť – Rozfázovanie jednotlivých okruhov vykurovacích telies

4: Štatistika – Predpokladané ročné náklady na prevádzku elektrického podlahového kúrenia

Každému vypracovaniu projektu pre elektrické kúrenie predchádza odborná konzultácia, ktorá je taktiež zadarmo. Naši odborníci Vám poradia a pomôžu si vybrať zo všetkých dostupných a pre Vás najvýhodnejších alternatív.

Zaujali sme Vás?  Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku ešte dnes:

  Maximálna veľkosť jednej prílohy je 5MB  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

  Súvisiace produkty v kategórií podlahové elektrické vykurovanie

  Infračervené fólie od Eximing.sk

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/infracervene-folie/

  Vykurovacie káble Eximing

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/vykurovacie-kable/

  Vykurovacie rohoze Eximing

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/vykurovacie-rohoze/

  Termostaty Eximing.sk

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/termostaty-elektricke-kurenie/

  Forhit Eximing.sk

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/forhit/

  Mohlo by Vás zaujímať: ako neplatiť za kúrenie

  Partneri:
  envelopestorephone-handsetmap-marker