Modul FORHIT-LAN 
Slúži na pripojenie k domácej počítačovej sieti alebo priamo k mobilnému telefónu.
Modul FORHIT -OUT2
Riadi zapínanie jednotlivých elektrických okruhov, kontroluje, aby nedošlo k prekročeniu celkového povoleného prúdu na jednotlivých fázach. Obsahuje hodiny reálneho času.
LWTRM
obsahuje pripojovací bod pre servisný prístup do systému.
Zdroj 24V DC
Slúži na napájanie modulov FORHIT v rozvádzači, ako aj
regulačných modulov umiestnených v inštalačných krabiciach.
Elektromer
Digitálny elektromer na meranie spotreby.
18x SSR 
(Solid State Relay) bezkontaktné spínanie prúdu v 18 elektrických okruhoch.
Svorky pre LON
Pripojovacie svorky pre sieť LON a napájanie modulov FORHIT-REGW.
Poistkové svorky
Poistkové svorky pre pripojenie jednotlivých vykurovacích okruhov.
Hlavný silový vypínač
Nevypína zdroj 24V DC. Zdroj 24V DC je možné vypnúť poistkovým púzdrom na svorkovnici.
Napájanie zdroja
Napájanie zdroja 24V DC.

Náš produkt!

Predstavte si kúrenie, o ktorom neviete, že ho máte.

Minimálny odber energie, žiadna údržba, doživotná záruka. Kúrenie zacielené na minimalizáciu odberu el. energie, ktoré už nepotrebuje žiadnu údržbu za celý Váš život. Pohodlné ovládanie, ktoré plní Váš týždenný harmonogram tak, ako ho nastavíte. 
Technické informácie
Vyladený systém riadenia obsahuje starostlivo vybraté komponenty, ktoré navzájom komunikujú a zabezpečujú nepretržitý plynulý chod s množstvom automatických funkcií bez žiadnych potrebných údržbových zásahov. Pripojené sú všetky okruhy vykurovacích telies a snímačov pre meranie priestorovej, podlahovej a vonkajšej teploty. 

FORHIT pozostáva z riadiacich modulov, polovodičových stýkačov (SSR) a hodín reálneho času. Tieto riadiace moduly spolu so SSR stýkačmi tvoria jednotlivé zóny (obývačka, kuchyňa, izba a pod.), ktoré navzájom komunikujú prostredníctvom vlastnej siete LonWorks.
FORHIT je zároveň distribuovaný systém. Môže teda pozostávať z ľubovoľného množstva zón. Jedna zóna predstavuje zvyčajne jednu miestnosť. V prípade, že elektrický výkon jednej zóny nestačí, je možné pre jednu miestnosť použiť viac zón. Každá zóna obsahuje maximálne tri okruhy. Každý okruh je pripojený na inú fázu a je istený tavnou poistkou 12A. Príkon pre jeden okruh je max. 2,4 kW, pre jednu zónu s troma fázami je to maximálne 7,2 kW.

Rozmery: 680 x 410 x 100 mm (v/š/h)
Váha: 12 kg

Výhoda oproti termostatom

Rozdiel je zásadný. Jednoducho povedané termostat vie len robiť jednú činnosť a tou je zapnúť alebo vypnúť kúrenie ak dosiahne určitú teplotu. Kôli tomu dochádza k ekonomickým stratám, keďže buď ide na plný výkon, alebo je vypnuté úplne. Výsledkom je kolísanie teploty v istom rozmedzí. Zároveň sú termostaty vysokoporuchové a priemerne potrebujú údržbu raz ročne, ktorá sa pohybuje okolo 100€/rok. 
Inteligentné riadenie FORHIT narozdiel od termostatov používa vysokocitlivé polovodičové relé (SSR) ktoré nevyžadujú žiadnu údržbu a sú bezporuchové. Vedia regulovať výkon na desatiny kW. Vďaka FORHITU všetky medzi sebou komunikujú a vyhodnocujú spotrebu za účelom dosiahnutia maximálnej úspory pri zachovaní konštantnej teploty. Okrem toho riadenie FORHIT ponúka aj ďalšie benefity spomínané nižšie.

Inteligentný mechanizmus

Hlavná podstata nášho kúrenia je inteligentný samoučiaci sa systém kúrenia, ktorý na základe meraných údajov vyhodnocuje a vypočítava kedy, kde a koľko energie je potrebné vynaložiť na dosiahnutie Vášho komfortu s maximálnou úsporou. Medzi vstupné údaje patrí vonkajšia teplota a vlhkosť, spotreba vykurovacích telies, spotreba celého objektu, teplota podlahy, teplota priestoru, teplota okolitých priestorov, potrebný čas pre dosiahnutie požadovanej teploty.

Vývoj a optimalizácia

Tím expertov na elektrické kúrenie a programátorov s množstvom vlastných osobných skúseností vyvinuli unikátne inteligentné elektrické kúrenie FORHIT svojho druhu. Cenné skúsenosti od zákazníkov však neustále spracuvávame vyhodnocujeme a implementujeme. Dôkladne mapujeme najmodernejšie technológie na trhu a pravidelne prichádzame s novými riešeniami.

Komfort a bezpečnosť

FORHIT znamená komfort. Cez aplikáciu v mobile si viete jednoducho nastaviť týždenný harmonogram na každú miestnosť s možnosťou 4 zmien teplôt na každý deň. Nemusíte sa už celoročne starať o teplotu, pretože kúrenie to vyrieši za Vás. Zároveň riadenie FORHIT slúži ako ochrana pred preťažením elektrickej siete a ochrana pred tepelným poškodením podlahy. Na riadenie FORHIT dávame doživotnú záruku.
Pre ďalšie informácie o vykurovaní FORHIT a našej mobilnej aplikácii pokračujte na stránke o kúrení FORHIT
Ďalšie informácie >
Inteligentné riadenie FORHIT viete kúpiť aj samostatne na našom e-shope
Do obchodu

Vykurovacie telesá

K riadeniu FORHIT je možné pripojiť tieto typy vykurovacích telies

Aký je postup?

Pošlite nám projektovú dokumentáciu a my Vám pripravíme bezplatnú cenovú ponuku obsahujúcu inštaláciu a použitý materiál. Navrhneme pre Vás najlepšie možné riešenie s vhodnými vykurovacími telesami. Výsledkom bude kompletný systém kúrenia ovládaný mobilnou aplikáciou a manuálnymi ovládačmi so všetkými benefitmi. 
Poslať projektovú dokumentáciu >
Partneri:
envelopestorephone-handsetmap-markerplus-circle