Okamžitá výmena tovaru
Okamžitá výmena tovaru
Nadštandardná záruka 5+ rokov
Nadštandardná záruka 5+ rokov
Bezplatná podpora
Bezplatná podpora
V prípade poruchy výmena za nový kus
V prípade poruchy výmena za nový kus
Doprava zdarma od 150€
Doprava zadarmo pri objednávke od 150€

Riadenie FORHIT

Inteligentný algoritmus

Prvé inteligentné elektrické riadenie kúrenia schopné sa učiť a udržiavať konštantnú teplotu s využívaním minimálneho výkonu. Maximálna úspora, pohodlie, spoľahlivosť. Minimálny odber energie, žiadna údržba, doživotná záruka. Kúrenie zacielené na minimalizáciu odberu el. energie, ktoré už nepotrebuje žiadnu údržbu za celý Váš život. Pohodlné ovládanie, ktoré plní Váš týždenný harmonogram tak, ako ho nastavíte.

V čom je tajomstvo inteligentného riadenia?

Hlavná podstata nášho kúrenia je inteligentný samoučiaci sa systém riadenia, ktorý na základe meraných údajov vyhodnocuje a vypočítava kedy, kde a koľko energie je potrebné vynaložiť na dosiahnutie Vášho komfortu s maximálnou úsporou. Medzi vstupné údaje patrí vonkajšia teplota a vlhkosť, spotreba vykurovacích telies, spotreba celého objektu, teplota podlahy, teplota priestoru, teplota okolitých priestorov, potrebný čas pre dosiahnutie požadovanej teploty.

Výhoda oproti termostatom

Rozdiel je veľmi prostý. Termostat vie „len” zapnúť alebo vypnúť kúrenie, ak dosiahne určitú teplotu. Kôli tomu dochádza k ekonomickým stratám, keďže buď kúrenie ide na plný výkon, alebo je vypnuté úplne. Výsledkom je kolísanie teploty v istom rozmedzí. Zároveň sú termostaty vysokoporuchové a priemerne potrebujú údržbu raz ročne, ktorá sa pohybuje okolo 100€/rok. Inteligentné riadenie FORHIT narozdiel od termostatov používa vysokocitlivé polovodičové relé (SSR) ktoré nevyžadujú žiadnu údržbu a sú bezporuchové. Vedia regulovať výkon na desatiny kW. Vďaka FORHITU všetky medzi sebou komunikujú a vyhodnocujú spotrebu za účelom dosiahnutia maximálnej úspory pri zachovaní konštantnej teploty. Okrem toho riadenie FORHIT ponúka aj ďalšie benefity spomínané nižšie.

Vlastnosti riadenia FORHIT

Má unikátny systém riadenia, ktorý dokáže udržať nastavenú teplotu s použitím minimálneho výkonu
Vďaka inteligentným mechanizmom ide o najúspornejšie kúrenie na trhu
Eliminuje preťaženie el. siete strážením nastavených limitov pre jednotlivé elektrické fázy, pričom tepelný výkon kúrenia zostane zachovaný
Má neobmedzený príkon a preto je vhodný pre všetky typy inštalácií
Maximálny komfort zaistený jednoduchým ovládaním aj z mobilu
Na rozdiel od klasických termostatov je tiché, nakoľko používa polovodičové relé – SSR a tým aj veľmi výkonné a bezporuchové
Poskytuje najvyššiu bezpečnosť proti prehriatiu podlahy
Zobrazovanie spotreby a štatistiky šetrenia energií

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Partneri:
envelopestorephone-handsetmap-markerchevron-down