Postup od zadania k realizácii

4 kroky, ktoré vám pomôžu predstaviť si celý proces od začiatku do konca. 
1.

Cenová ponuka

Ak nám pošlete svoju projektovú dokumentáciu (PD), my Vám bezplatne vypracujeme cenovú ponuku realizácie elektrického kúrenia na mieru pre Vás.  Cenovú ponuku sa snažíme spraviť čo najskôr, zvyčajne do 24 hodín. Ak nemáte záujem využiť naše realizačné služby, máme pre zákazníkov k dispozícii aj e-shop, kde viete nakúpiť všetky naše produkty priamo.
2.

Správny výber

V elektrickom kúrení máte na výber z viacerých možností. Náš vysokoodborný tím špecialistov Vám rád pomôže vybrať najlepšie riešenie pre Vás. Podľa projektovej dokumentácie zvolíme pre Vás najvýhodnejšie riešenie vykurovacích telies. Z riadenia elektrického kúrenia si môžete zvoliť termostaty, ktoré sú v prvotnej investícii lacnejšou voľbou ale z dlhodobého hľadiska je lepším riešením naše vlastné riadenie FORHIT. Na našej stránke nájdete veľa informácií o našom riadení FORHIT. Z vykurovacích telies máte na výber z infračervených fólií, ktoré sú moderným a najzdravším spôsobom vykurovania a k dispozícii máme aj vykurovacie káble a rohože, ktoré vytvárajú príjemné teplo od nôh najmä tam, kde je to najviac potrebné.
3.

Realizácia

Po uhradení zálohy sa dohodneme na termíne realizácie a náš zaškolený tím odborníkov sa pustí do práce. Obvykle bežná realizácia rodinného domu trvá 1 deň a jediné, čo potrebujeme je prístup k elektrickej sieti. Ráno po príchode na stavbu skontrolujeme a vyčistíme priestor. Začneme s pokládkou termoizolačnej podložky a inštalujeme vykurovacie fólie. Vykonáme aplikáciu rozvodov elektroinštalačných sietí a tie pripojíme do riadenia FORHIT alebo do termostatu. Nasleduje zapojenie a skúška kúrenia. Po skúške sa inštaluje ochranná fólia a tým je proces inštalácie ukončený. Pri vykurovacích kábloch namiesto termoizolačnej podložky sa používa hliníková fólia a nepoužíva sa ochranná fólia. Pri vykurovacích rohožiach sa hliníková fólia nepoužíva. Dávame si záležať na čistote a po práci za sebou vždy upraceme.
4.

Zaškolenie a záruka

Naučíme Vás ovládať vaše nové kúrenie podľa toho, či ide o termostat alebo riadenie kúrenia FORHIT.  Ukážeme Vám, ako používať manuálne ovládače kúrenia a mobilnú aplikáciu. Poradíme vám, ako najlepšie nastaviť kúrenie v celom objekte tak, aby ste ušetrili čo najviac. Ak Vám neskôr niečo nebude jasné, môžete nám kedykoľvek zavolať. Riadenie FORHIT má doživotnú záruku, pretože využíva len najlepšie komponenty a narozdiel od termostatov, ktoré vyžadujú pravidelnú údržbu nepotrebuje k svojmu chodu nič. Občas sa môže stať, že bude treba vymeniť poistku. Stále však sme k dispozícii a postaráme sa o údržbu Vášho riadenia FORHIT za akýchkoľvek okolností. Na Infračervené fólie sa vzťahuje záruka 10 rokov a na vykurovacie rohože a káble 22 rokov.
Partneri:
envelopestorephone-handsetmap-marker