Vykurovacie telesá

Vykurovacie káble

Podlahové vykurovanie je vhodné ako jediný a hlavný zdroj tepla pre domy, byty, polyfunkčné objekty, hotely atď. Systém je regulovaný inteligentnými termostatmi, ktoré strážia peňaženku majiteľa a zabezpečujú teplo presne vtedy, keď ho potrebujete. Nastavenú komfortnú a úspornú teplotu podľa Vášho želania zabezpečuje týždenný program.
Príjemný pocit tepla od podlahy zaisťuje komfortné a útulné bývanie
Úsporné kúrenie je riadené presnou reguláciou, a tak šetrí energiu
Bezúdržbový systém, preto ušetríte na účtoch za servis
Systém je vhodný pre každý dizajn, pretože je neviditeľný
Jednoduché a ľahké nastavenie termostatov v každej miestnosti
Bezpečný, spoľahlivý a overený systém
Komplexný systém získate od jednej spoločnosti

Záruka 22 rokov
Forhit je spojenie inteligencie, pohodlia a maximálnej spoľahlivosti. Naše unikátne riadenie kúrenia v kombinácii so správnymi vykurovacími telesami vytvára najúspornejšie kúrenie vďaka dômyselnými riadiacími mechanizmami. Naše inteligentné kúrenie technicky a technologicky spĺňa najprísnejšie požiadavky a normy. Tím expertov vyvíjal a zlepšoval počas 3 rokov unikátne inteligentné kúrenie na trhu. Samoučiaci sa algoritmus zaznamenáva všetky potrebné hodnoty (spotreba vykurovacích telies, spotreba celého objektu, teplota podlahy, teplota priestoru, potrebný čas pre dosiahnutie určitej teploty, atď.), na základe ktorých vyhodnocuje a zadáva príkazy na udržanie konštantnej teploty v priestore s využívaním minimálneho výkonu. Zároveň inteligentné kúrenie FORHIT slúži ako ochrana pred preťažením elektrickej siete a ochrana pred tepelným poškodením podlahy.
S výberom správnych vykurovacích telies Vám radi poradíme

Vykurovací kábel FORHIT

Inteligentný vykurovací kábel, ktorý sa sám reguluje podľa teploty podlahy s výkonom 20 W/m. Vykurovanie je vhodné pre všetky druhy podláh. Drevené, laminátové, keramické, s kobercom, atď.
Technické informácie >
Do obchodu
Inteligentné kúrenie FORHIT je najlepší spôsob ekonomického a ekologického vykurovania budov. Pre váš projekt vám radi spracujeme cenovú ponuku. Potrebujeme len veľkosť obytnej plochy priestoru. Viac ako 99% efektivita premeny el. energie na teplo
, až 5-krát rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty priestoru.
Partneri:
envelopestorephone-handsetmap-marker