Vykurovacie telesá

Infračervené fólie

Vysoko komfortné, rovnomerné a zdravé teplo s nízkymi prevádzkovými nákladmi,
najdlhšou životnosťou s bezúdržbovou a bezporuchovou prevádzkou.
Viac ako 99% efektivita premeny elektrickej energie na teplo
Až 5-krát rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty priestoru
Najnižšie prevádzkové náklady
Zvyšuje obsah kyslíka v krvi, urýchľuje regeneráciu buniek
Vyplavuje telesné tuky, cholesterol, odpadové látky
Redukuje hodnotu pH, zlepšuje dýchanie pokožky, redukuje svalovú bolesť
Obmedzuje množenie baktérii

Nevysušuje vzduch
Kúrenie bez vírenia prachu, tvorby vlhkosti a plesní
Forhit je spojenie inteligencie, pohodlia a maximálnej spoľahlivosti. Naše unikátne riadenie kúrenia v kombinácii so správnymi vykurovacími telesami vytvára najúspornejšie kúrenie vďaka dômyselnými riadiacími mechanizmami. Naše inteligentné kúrenie technicky a technologicky spĺňa najprísnejšie požiadavky a normy. Tím expertov vyvíjal a zlepšoval počas 3 rokov unikátne inteligentné kúrenie na trhu. Samoučiaci sa algoritmus zaznamenáva všetky potrebné hodnoty (spotreba vykurovacích telies, spotreba celého objektu, teplota podlahy, teplota priestoru, potrebný čas pre dosiahnutie určitej teploty, atď.), na základe ktorých vyhodnocuje a zadáva príkazy na udržanie konštantnej teploty v priestore s využívaním minimálneho výkonu. Zároveň inteligentné kúrenie FORHIT slúži ako ochrana pred preťažením elektrickej siete a ochrana pred tepelným poškodením podlahy.
S výberom správnych vykurovacích telies Vám radi poradíme

Vykurovacia fólia PTC

Táto fólia je štandard na trhu. Najviac využívaná. Ponúka najlepší pomer ceny a výkon. Obsahuje uhlíkovú štruktúru a kvalitné materiály, ktoré z nej robia najobľúbenejšiu a najpredávanejšiu vykurovaciu infračervenú fóliu na trhu.
Technické informácie >
Do obchodu

Vykurovacia fólia Self 80

Táto fólia oproti štandardnej fólii PTC má zvýšenú odolnosť proti prehriatiu a tým zabezpečuje ochranu proti poškodeniu fólii a podlahovej krytiny.
Technické informácie >
Do obchodu

Vykurovacia fólia Premium

Fólia je chránená až 6 ochrannými vrstvami a s hrúbkou 0,5 mm má najvyššiu odolnosť proti vlhkosti a mechanickému poškodeniu. 
Technické informácie >
Do obchodu

Vykurovacia rohož FORHIT

Tenké teflónové dvojžilové vykurovacie rohože  Net™T160 - 160 W/m² pre doplnkové vykurovanie pod dlažbou s predĺženou 22 ročnou zárukou.
Technické informácie >

Vykurovací kábel FORHIT

Inteligentný vykurovací kábel, ktorý sa sám reguluje podľa teploty podlahy s výkonom 5-15 W/m. Vykurovanie je vhodné pre všetky druhy podláh. Drevené, laminátové, keramické, s kobercom, atď.
Technické informácie >
Inteligentné kúrenie FORHIT je najlepší spôsob ekonomického a ekologického vykurovania budov. Pre váš projekt vám radi spracujeme cenovú ponuku. Potrebujeme len veľkosť obytnej plochy priestoru. Viac ako 99% efektivita premeny el. energie na teplo
, až 5-krát rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty priestoru.
Partneri:
envelopestorephone-handsetmap-marker