Dátum: 5. novembra 2021

14 Dôvodov prečo si vybrať elektrické podlahové kúrenie FORHIT

Pri rekonštrukcii domu alebo bytu, či pri novostavbe si máte možnosť vybrať viacero typov kúrenia. Veľa ľudí si myslí, že elektrické podlahové kúrenie je luxus, ktorý si jednoducho nemôžu dovoliť čo nie je pravda. Vstupné ale aj prevádzkové náklady elektrického kúrenia ho predurčujú na prvé miesto v konkurencii a to nie je všetko. Tu sú aj ďalšie dôvody prečo si vybrať naše elektrické podlahové kúrenie.

forhit podlahové kúrenie

forhit podlahové kúrenie

Komfortné vykurovanie

Elektrické podlahové kúrenie príjemne hreje a dokáže vykúriť priestor najrýchlejšie spomedzi všetkých ostatných spôsob vykurovania. Pri dobre navrhnutom projekte a správnej inštalácii viete dosiahnuť zvýšenie teploty v priestore- izbe aj 4 stupne za hodinu čo predstavuje možnosť temperovania priestoru počas vašej neprítomnosti. Nemáte žiadne starosti s prevádzkou, jednoducho ho ovládate, odkiaľkoľvek chcete, nepotrebujete žiadny servis ani pravidelnú údržbu.

podlahove vykurovanie

podlahove vykurovanie

Jednoduchá obsluha

Elektrické podlahové kúrenie môžete ľahko ovládať aj z mobilu a to z akéhokoľvek miesta na zemi. Stačí mať u vás doma internetové pripojenie. Máte tak vždy prehľad o aktuálnej teplote a možnosť kedykoľvek zmeniť teplotu v priestore podľa aktuálnej potreby. Samozrejme ovládanie a nastavenie teploty sa dá aj jednoduchým spôsobom priamo na termostate v miestnosti-izbe.

aplikácia forhit elektrické kúrenie

Bezúdržbovosť

Elektrické podlahové kúrenie na  rozdiel od ostatných druhov vykurovania nepotrebuje žiadne pravidelné revízie ani servisné zásahy. V praxi to znamená, že nie len že šetríte peniaze za servis, ale aj váš drahocenný čas za nezháňanie príslušného opravára alebo revízneho technika. Tento čas tak jednoducho využijete podľa vlastných predstáv.

Rýchla inštalácia

Elektrické podlahové vykurovanie sa inštaluje rýchlo a relatívne jednoducho. Montáž elektrického podlahového kúrenia pre rodinný dom o rozmere 120 metrov štvorcových nám trvá zvyčajne jeden deň. Samozrejme montáž zahŕňa aj vedenie elektrorozvodov a ich pripojenie do elektrickej sieti, skúšku a zaškolenie zákazníka.  

forhit instalacia podlahoveho kurenia

Bezpečnosť

Elektrické podlahové vykurovania je určite najbezpečnejšie z pohľadu možného mechanického poškodenia podlahy. Na rozdiel od systémov kúrenia ktoré využívajú kvapalinu ako médium vám nehrozí v prípade elektrického podlahového kúrenia žiadna havária ktorá by spôsobila únik kvapaliny a následne vysoké škody pri zaplavení priestoru. Navyše naše riadenie FORHIT poskytuje najvyššiu bezpečnosť vďaka dvom digitálnym senzorom merania teploty podlahy, inteligentným algoritmom ktorý nedovolí presiahnuť "nelogický vysoký príkon" a polovodičovým relé, ktoré okrem tichej prevádzky vynikajú spoľahlivosťou.

riadenie forhit elektrické kúrenie

Nízke prevádzkové náklady

Elektrické podlahové kúrenie má nízke prevádzkové náklady za predpokladu, že máte dobre zateplený dom a samozrejme že využívate komfortnú teplotu naozaj vtedy, keď ju potrebujete. To znamená, že teplotu povedzme 23 stupňov Celzia si naprogramujete na čas strávený  doma a v prípade, že sa v dome už nikto nenachádza, tak sa dom temperuje na povedzme 18 stupňov Celzia. Naša aplikácia riadenia FORHIT poskytuje nastavenie štyroch časových úsekov pre každý deň v týždni pre každú miestnosť. 

forhit elektrické kúrenie

aplikácie FORHIT s kalendárom spotreby

Presná regulácia

Pri elektrickom podlahovom kúrení je samozrejmosťou ovládanie a regulácia každej miestnosti samostatne čím vzniká presná regulácia tzn. skutočná vami nastavená požadovaná teplota priestoru a tým aj šetrenie nakoľko nevyužívané miestnosti môžete jednoducho temperovať na minimálnu teplotu. Teplota priestoru pri elektrickom podlahovom kúrení sa zvyšuje najrýchlejšie spomedzi všetkých ostatných typov kúrenia a naopak drží najmenší koeficient rozdielu teplôt pri dobehovom akumulačnom teple, ktoré sa vytvára v podlahe- tým sa požadovaná hodnota teplota priestoru pohybuje +/- 2 stupne Celzia. S našim riadením FORHIT je tento koeficient skoro 0. 

Náklady pod kontrolou

Naše elektrické podlahové kúrenie je vždy inštalované s Wattmetrom (elektromerom) vďaka ktorému presne viete, aká je spotreba energie v každej miestnosti a aj v celom dome. Ak chcete tak si tieto informácie viete jednoducho prezrieť a kontrolovať každý deň. Celý kalendár spotreby sa zobrazuje v našej aplikácii v sekcii kalendár.

aplikácia forhit elektrické kúrenie

Nepotrebuje žiadny priestor v dome

Elektrické podlahové kúrenie na rozdiel od iných typov kúrenia nepotrebuje žiaden priestor v dome či byte. Po inštalácii už o ňom prakticky neviete. Riadenie Forhit sa osadzuje do steny v dome a vykurovacie telesá priamo do podlahy takže celý priestor v dome je vám k dispozícii.

Vhodné pre všetky druhy podlahovej krytiny

Elektrické podlahové kúrenie je vhodné pre všetky typy podlahovej krytiny, čo znamená že si môžete vybrať podlahu, aká sa vám najviac páči alebo vyhovuje. Najefektívnejšie podlahové krytiny pre elektrické podlahové kúrenie tzn. najlepší prestup tepla majú keramika, kameň či betón, ale aj všetky ostatné krytiny sú vhodné a fungujú perfektne ako napríklad vinil, plávajúca podlaha, linoleum, koberec.

elektrické kurenie FORHIT

elektricke kurenie

Rodinné domy aj komerčné objekty

Elektrické podlahové kúrenie si môžete dopriať v rodinnom dome či byte, na chalupe alebo aj v komerčných objektoch. Všade tam vám bude poskytovať to najpríjemnejšie teplo od nôh a súčasne podporovať vaše zdravie a šetriť vaše peniaze.

rodinný dom s elektrickým podlahovým kúrením

Bezúdržbovosť

Pri elektrickom podlahovom kúrení nepotrebujete žiadny priestor na uskladnenie dreva, uhlia alebo peliet pretože je bez údržbové. Nemusíte nikam prikladať, ani sa vám doma nebude prášiť pri vynášaní popola. jednoducho kliknete v aplikácii alebo ručne ťuknete na termostate akú  teplotu si želáte a hotovo.

bezúdržbovosť

Žiadny hluk

Pri našom elektrickom podlahovom kúrení s riadením FORHIT vás nikdy nebude vyrušovať žiadne cvakanie termostatov,  hluk čerpadla či iných zariadení takže chvíle odpočinku si naozaj môžete vychutnať v kľude.

žiadny hluk

Doživotná záruka

Pri vývoji na našom riadení FORHIT sme tvrdo pracovali a použili sme technologicky najvyspelejšie a najodolnejšie komponenty, čím sme získali istotu poskytnúť vám doživotnú záruku na naše riadenie FORHIT.

dozivotna zaruka forhit elektrické kúrenie

Mohlo by Vás zaujímať: ako neplatiť za kúrenie

Zaujali sme Vás?  Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku ešte dnes:

  Maximálna veľkosť jednej prílohy je 5MB  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

  Súvisiace produkty v kategórií podlahové elektrické vykurovanie

  Infračervené fólie od Eximing.sk

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/infracervene-folie/

  Vykurovacie káble Eximing

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/vykurovacie-kable/

  Vykurovacie rohoze Eximing

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/vykurovacie-rohoze/

  Termostaty Eximing.sk

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/termostaty-elektricke-kurenie/

  Forhit Eximing.sk

  https://www.eximing.sk/kategoria-produktu/elektricke-kurenie/forhit/

   

  Partneri:
  envelopestorephone-handsetmap-marker