Wi-fi Termostat ETK-103B

Inteligentný wifi termostat zabezpečí rovnomerné vykurovanie v každej miestnosti domu. Šetrí prevádzkové náklady. Môžete ho pohodlne ovládať na diaľku.

99,00  s DPH

Popis

Inteligentný wifi termostat ETK-103B disponuje dotykovým displejom a podlahovým senzorom určeným k regulácii podlahového kúrenia alebo iných vykurovacích telies bez regulácie.

 

Termostat je vhodný pre ovládanie kúrenia v rodinných domoch, chatách, kanceláriách alebo obchodných priestoroch. Výhodou je jednoduché ovládanie pomocou dotykového displeja alebo mobilnej aplikácie. Rozumie si aj s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant. 

 

Inteligentný wifi termostat zabezpečí komfortné a rovnomerné vykurovanie v každej miestnosti domu. Produkt spája špičkové technológie, remeselné spracovanie a materiály vysokej kvality. Poteší vás moderný elegantný dizajn, spoľahlivosť a precízne vyhotovenie.

 

Možnosti snímania teploty termostatu:

  1. priestor – meranie teploty vzduchu miestnosti – tepelný senzor je priamo v termostate, podlahový senzor nemusí byť pripojený
  2. podlaha – meranie teploty podlahy – k termostatu je pripojený podlahový senzor
  3. podlaha + priestor – primárne je meranie teploty vzduchu v miestnosti. Podlahový senzor má bezpečnostnú funkciu (zabraňuje prehriatiu podlahy).

 

Wifi termostat ETK-103B v bodoch:    

  • zabezpečí rovnomerné vykurovanie v každej miestnosti
  • reguluje podlahové kúrenie
  • dotykový displej + podlahový senzor
  • ovládanie na diaľku cez mobilnú aplikáciu alebo hlasom
  • šetrí úspory na prevádzkových nákladoch
  • moderný dizajn 
  • biela farba

Wifi izbový termostat slúži na reguláciu izbovej teploty na základe nastaveného  vykurovacieho režimu. Zvyšuje tak teplotný komfort miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie objektu. Termostat umožňuje vzdialené ovládanie cez internet mimo domova. Vďaka  aplikácii “Smart-Life” si môžete nastaviť  kúrenie podľa  Vás z mobilného telefónu.

Termostat je vybavený dotykovým displejom umožňujúci intuitívne a jednoduché ovládanie bez nutnosti študovania príručky. Termostat zapadne do luxusných interiérov a navodí luxusný vzhľad.

Termostat je vybavený wifi modulom pre bezdrôtové pripojenie do lokálnej siete. Potom je možné ovládať a nastavovať termostat cez tablet alebo telefón so systémami Android alebo iOS. Možno tak meniť teplotu bez nutnosti vstávať a chodiť k termostatu. Možno prevádzkovať aj viac termostatov na jednej lokálnej sieti a na jednom tablete alebo telefóne. Samozrejme môžete termostat ovládať aj nastavovať cez internet mimo domova.

Na pripojenie termostatu do Wifi siete nie je potrebný zásah do vašej internetovej siete. Do termostatu sa nastaví meno a heslo vašej Wifi siete. Termostat sa sám pripojí a začne komunikovať. Pre prístup z internetu nie je nutná verejná IP. Termostat využíva dnes už bežné technológie vzdialeného servera, cez ktorý dokáže komunikovať .

Izbový termostat je vybavený programom pre riadenie teploty v miestnosti s možnosťou nastavenia šiestich rôznych teplotných úsekov na pracovné dni a zvlášť na sobotu a nedeľu. Termostat môže byť prepnutý do manuálneho módu, v ktorom je možné nastaviť dočasnú teplotu mimo programovací režim.

Termostat má napäťový výstup na 230V a maximálne 16A. Je vhodný na ovládanie elektrických priamo výhrevných telies elektrického podlahového kúrenia, podlahového kúrenia kde sa ovládací prvok riadi 230V.

TIP: Aký termostat je pre vás ideálny? Dozviete sa v blogu

 

Kúrenie FORHIT vyrástlo z malej rodinnej firmy na celoslovenskú spoločnosť s pobočkami skoro vo všetkých krajských mestách. Našou devízou je spoľahlivosť, kvalita a úspora. Inteligentné elektrické kúrenie je hudba budúcnosti.

Partneri:
envelopestorephone-handsetmap-markerchevron-down