K řízení FORHIT můžete připojit tyto topná tělesa

Forhit je spojenie inteligencie, pohodlia a maximálnej spoľahlivosti. Naše unikátne riadenie kúrenia v kombinácii so správnymi vykurovacími telesami vytvára najúspornejšie kúrenie vďaka dômyselnými riadiacími mechanizmami. Naše inteligentné kúrenie technicky a technologicky spĺňa najprísnejšie požiadavky a normy. Tím expertov vyvíjal a zlepšoval počas 3 rokov unikátne inteligentné kúrenie na trhu. Samoučiaci sa algoritmus zaznamenáva všetky potrebné hodnoty (spotreba vykurovacích telies, spotreba celého objektu, teplota podlahy, teplota priestoru, potrebný čas pre dosiahnutie určitej teploty, atď.), na základe ktorých vyhodnocuje a zadáva príkazy na udržanie konštantnej teploty v priestore s využívaním minimálneho výkonu. Zároveň inteligentné kúrenie FORHIT slúži ako ochrana pred preťažením elektrickej siete a ochrana pred tepelným poškodením podlahy.
Infračervené fólie
Topné rohože
Topné kabely

Topná folie PTC

Tato fólie je standard na trhu. Nejvíce využívaná. Nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu. Obsahuje uhlíkovú strukturu a kvalitní materiály, které z ní činí nejoblíbenější a nejprodávanější topnou infračervenou fólii na trhu.
Technické informace >

Topná folie Self 80

Tato fólie oproti standardní fólii PTC má zvýšenou odolnost proti přehřátí a tím zajišťuje ochranu proti poškození fólii a podlahové krytiny.
Technické informáce >

Topná folie Premium

Fólie je chráněna až 6 ochrannými vrstvami a s tloušťkou 0,5 mm má nejvyšší odolnost proti vlhkosti a mechanickému poškození.
Technické informáce >

Topná rohož FORHIT

Tenké teflonové dvoužilové topné rohože Net ™ T160 - 160 W / m² pro doplňkové vytápění pod dlažbou s prodlouženou 22 letou zárukou.
Technické informace >

Topný kabel FORHIT

Inteligentní topný kabel, který se sám reguluje podle teploty podlahy s výkonem 5-15 W / m. Vytápění je vhodné pro všechny druhy podlah. Dřevěné, laminátové, keramické, s kobercem, atd.
Technické informace >
Inteligentné kúrenie FORHIT je najlepší spôsob ekonomického a ekologického vykurovania budov. Pre váš projekt vám radi spracujeme cenovú ponuku. Potrebujeme len veľkosť obytnej plochy priestoru. Viac ako 99% efektivita premeny el. energie na teplo
, až 5-krát rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty priestoru.
Obchodní podmínky / GDPR
Copyright © elektrickekurenie.sk